Angielski ogólny

General English

Angielski ogólny w Płocku

Poziom: A0-C1

 

Angielski biznesowy w PłockuZajęcia z języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania: początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Lekcje indywidualne oraz w grupach (max. 4 osoby)

Angielski dla każdego w Płocku obejmuje zdobywanie poszczególnych sprawności językowych: czytania, pisania, słuchania i mówienia oraz rozwijanie słownictwa, poznawanie gramatyki i doskonalenie wymowy. Na wszystkich poziomach zaawansowania szczególny nacisk jest położony na rozwijanie umiejętności komunikacji w angielskim mówionym i pisanym.

Dodatkową atrakcją, podnoszącą efektywność nauki angielskiego ogólnego w Płocku są cykliczne konwersacje z native speaker'em poprzez aplikacje Skype i Whatsapp. Stwarza to każdemu uczniowi szansę swoistego "zanurzenia się w języku" (ang. language immersion) i jednocześnie systematycznego sprawdzania swoich umiejętności językowych w sytuacji rzeczywistej komunikacji.

Cały proces dydaktyczny zajęć z języka angielskiego ogólnego w Płocku jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań uczniów, a materiały i pomoce dydaktyczne wybrane zgodnie z ich preferencjami, predyspozycjami i zainteresowaniami.

Podczas zajęć wykorzystuję systematycznie anglojęzyczną literaturę, starannie dobraną z uwzględnieniem danego poziomu kompetencji językowej i zainteresowań ucznia/uczniów. Ponadto zajęcia są ubogacane nagraniami audio i video, co znacząco przyczynia się do rozwoju umiejętności rozumienia ze słuchu.

W celu zwiększenia skuteczności lekcji angielskiego w Płocku, są one prowadzone w języku angielskim. Również od początku, oprócz podręcznika są wykorzystywane materiały autentyczne, umożliwiające kontakt z żywym językiem.

Zajęcia odbywają sie w Płocku, w bardzo dogodnej lokalizacji blisko centrum, w kameralnym domowym zaciszu, sprzyjającym naturalnemu przyswajaniu języka.

Kurs standardowy języka angielskiego ogólnego to 1 spotkanie w tygodniu po 2 lekcje, czyli 1x90 min tygodniowo. Kurs intensywny to 2 spotkania w tygodniu po 2 lekcje, czyli 2x90 min. tygodniowo.

Płatność za zajęcia dokonywana jest na początku każdego miesiąca, z góry.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

TELEFON: 693-235-806

EMAIL: kontakt@trenerjezykaangielskiego.pl

 

Tagi: angielski dla każdego w Płocku, angielski dla początkujących Płock, angielski ogólny w Płocku, konwersacje języka angielskiego w Płocku, angielski dla seniorów w Płocku