Angielski biznesowy

Business English

Angielski biznesowy w Płocku

Poziom: A2 - C1

 

Zajęcia z języka angielskiego biznesowego (Business English), na różnych poziomach zaawansowania dla osób, które poruszają się w międzynarodowych środowiskach korporacyjnych (lub mają to w swoich planach), gdzie angielski jest podstawowym językiem komunikacji. Zajęcia indywidualne oraz w grupach (max. 4 osoby).

Zajęcia z języka angielskiego dla firm odbywają się w Płocku, dogodna lokalizacja w pobliżu centrum. Istnieje również możliwość zorganizowania kursu w siedzibie firmy. Grupy docelowe to pracownicy, którzy chcą opanować język angielski na poziomie umożliwiającym poprawną i swobodną komunikację w języku mówionym i pisanym.

W zależności od poziomu kompetencji językowej ucznia, zajęcia są ukierunkowane na zdobywanie i poszerzanie słownictwa w mowie i piśmie.

Podczas zajęć z angielskiego biznesowego wykorzystuję podręczniki dostosowane do poziomu i potrzeb ucznia, ale również materiały autentyczne, m.in. artykuły z anglojęzycznych czasopism, raporty biznesowe, wywiady i programy dostępne w Internecie. W zależności od poziomu zaawansowania, na lekcji czytamy interesujące słuchacza artykuły, oglądamy wspólnie ciekawe reportaże  i wywiady, a następnie dyskutujemy na podstawie powyższych materiałów.

Przykładowe kursy języka angielskiego specjalistycznego, to: Język angielski w reklamie, Angielski dla wyjeżdżających do pracy za granicą, Język angielski w handlu.

Zajęcia z angielskiego biznesowego w Płocku odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min, ewentualnie do ustalenia z uczniem/grupą. Płatności są dokonywane na początku miesiąca, a w przypadku zajęć grupowych, na początku kursu. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

TELEFON: 693-235-806

EMAIL: kontakt@trenerjezykaangielskiego.pl

 

Tagi: angielski w biznesie angielski dla firm, język angielski dla firm, angielski biznesowy w Płocku, angielski dla firm w Płocku